• Hotel
  • Designhotel
  • Wellnesshotel

Het 4 sterren Silva Hotel Spa Balmoral & Wellness heeft 126 luxueuze kamers en meerdere zalen voor uw zakelijke afspraken in Spa.

Silva Hôtel Spa-Balmoral | Meetings en incentives in Wallonië

Gelieve marketingcookies te aanvaarden om deze video te bekijken.

 

Luxekamers met balkon

Silva Hotel Spa-Balmoral beschikt over 126 luxekamers met alle comfort, allemaal met balkon en een adembenemend uitzicht op de Warfaaz-vallei. De heuvel van Balmoral biedt een van de mooiste vergezichten op de Belgische Ardennen

Vergaderzalen met toegang tot de tuin

> 16 modulaire zalen

  • 13 met natuurlijk daglicht
  • Biedt plaats aan 10 tot 300 personen.

> 7 vergaderzalen

  • Toegang tot de tuin
  • Boardroom

> Groepsactiviteiten

  • Teambuildings
  • Incentives
  • Professionele events
  • Talrijke partners in de regio

De andere troeven van het Silva Hotel Spa-Balmoral

> Panoramisch uitzicht

  • Schitterend terras
  • Uitzicht op het Meer van Warfaaz

> Restaurant, lounge en bar in Oostenrijkse stijl

  • Gastronomische menu's
  • Lokale smaken
  • Ingerichte kelder, ideaal voor groepen

> Wellness

  • Binnenzwembad
  • Jacuzzi en hamams indoor
  • Behandelingsruimten
  • Fitnessruimte

Het Silva Hotel Spa-Balmoral Hotel is met zijn groene omgeving ideaal om de concentratie te bevorderen of voor het organiseren van kwalitatieve professionele evenementen in Spa

COVID : Wij stellen alles in het werk om je zo goed mogelijk op de hoogte te houden. Neem voor je vertrek zeker contact op met de toeristische dienstverlener. Het Covid Safe Ticket is verplicht.  Reisadvies

Voor winteractiviteiten en –sporten : neem voor je vertrek contact op met het Huis voor Toerisme dat het dichtste bij je bestemming ligt. De Huizen voor Toerisme van Luxemburg en de Oostkantons kunnen je informatie geven over de openingsdata van de skipistes. Als je van plan bent om naar de Hoge Venen te gaan, houd er dan rekening mee dat het aantal bezoekers beperkt is. Voor meer informatie kan je contact opnemen met het Huis voor Toerisme van de Hoge Venen.

Deze informatie wordt louter informatief gegeven. Neem voor je vertrek rechtstreeks contact op met de attracties, musea of uitbater, organisator van de activiteit die je interesseert.
Totaal aantalCapaciteit van de grootste zaalGlobale capaciteit
Totaal aantal zalen16400740
Banket/diner16220632
Boardroom1572382
Cocktail/receptie2400400
Type school/seminarie15190453
Type theater/concert (gelijkvloers)16250560
U-vorm1554288

Aantal personen : 238 personen

Aantal kamers : 126

Gesproken talen

Duits - Engels - Frans - Nederlands

Diensten

Babysitting - Kredietkaarten aanvaard - Externe catering - Interne catering - Halfpension - Volpension - Receptie 24u/24 - Nachtreceptie

Activiteiten

Paardrijden - Wellnesscenter - Golf - Zwembad - Fitnesszaal - Sauna - Tennis - Fietsen

Voorzieningen

Airco - Lift - Bar - Tuin - Daglicht - Didactisch materiaal op aanvraag - Didactisch materiaal ter plaatse - Mini-bar - Parking - Restaurant - Telefoon - Televisie - WiFi

Dieren

Huisdieren toegelaten